Türkiye Takvimi

Türkiye Takvimi Apk Download [Free]

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
   (Downloads: 1,001 )
Size:2.1 MB     Version: 1.6     Requires Android:2.3.4
Updated:    Category : Lifestyle     Price:Free    by:
 • Descriptions

  Türkiye Takvimi V 1.6 for Android 2.3.4+ Bir senelik takvim bilgilerine ulaşılabilinir. Ayrıca seçilen şehrin bütün namaz vakitleri de görülebilir. Bu uygulama içinde, 2 adet Widget vardır. Biri sadece vakitleri, diğeri ise bütün takvim bilgilerini gösterir.

  Bu yeni sürüm ile birlikte Kıble Pusulası da gelmektedir. Pusulanın ortasında sarı ok ve devamındaki yine sarı renkli kılavuz çizgisi bulunmaktadır. Ok’un ortasındaki açı, Kıbleye dönmeniz için gereken açıdır. –(Negatif) değerler sola, +(Pozitif) değerler sağa dönmeniz gerektiğini belirtir. Bu sarı çizgi ile merkezden Kabe resmine uzanan yeşil çizgi üst üste gelecek şekilde dönerseniz Kıbleyi bulmuş olursunuz. “Detayları Göster” butonu ile gelişmiş görünüme geçip daha fazla bilginin ekranda görünmesini sağlayabilirsiniz. Kıble Pusulası hem GPS hem de NETWORK ağları ile çalışabilmekte ve hangi sağlayıcı daha sağlıklı çalışıyor ise otomatikman o sağlayıcıya geçip hesaplamaları hızlıca yapmaktadır. Hesaplamalara konumunuza göre hesaplanan manyetik sapmada dâhildir. Yani hem Kıble istikâmetini ve hem de hakîkî yani coğrafî yönleri göstermektedir.

  Uygulama kurulduktan sonra, menüden Şehir Seç / Veritabanı İndir kısmından arzu edilen şehir seçilip, veritabanı güncellemesi yapılır. Bir sonraki namaz vaktine, kullanıcının ayarlayabileceği müddetin evvelinden alarm verme ve namaz müddetince telefonu otomatik olarak sessize alma gibi özellikler ayarlanabilir.

  Takvim bilgilerini internet ile paylaşma özelliği mevcûddur. Bunun için, uygulama içerisindeki yazı üzerine basılı tutarak, widget üzerinde ise yazıya tıklanarak paylaşım yapılabilir.

  Mühim Tenbîh: Namaz vakitlerinin hepsi doğru olup, farklı olan vakitlerle alâkalı ma'lûmat aşağıdaki linkde mevcûddur.
  http://www.apkbot.com

  Editors Notes:

  Very fun game, I'm addicted to this game, it is very interesting, it is worth the download.

  What's new

  bug fixes

  History Version

  Türkiye Takvimi 1.6 Apk File  [ Date: 2016-09-15]

  Similar Apps APK

Top Lifestyle Download

Bagan Keyboard V6.2

Date: 2015-12-04

mCent V1.4

Date: 2015-12-14

Cool Browser V2.6

Date: 2015-12-11