Legimi - ebooki bez limitów APK

Books & Reference by

Downloads: 66 Updated: February 15, 2018

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars

Legimi - ebooki bez limitów Description


Fatalny kontakt ze wsparciem. Przy rejestrowaniu nowego urządzenia nikt nie wie z którego zabierana jest licencją co w praktyce nie pozwala zmienić urządzenia. Rezygnuje z subskrypcji. Here we provide Legimi – ebooki bez limitów V 2.62 for Android 4.0.3++ Pobierz bezpłatną aplikację Legimi i zyskaj nieograniczony dostęp do ponad 25 000 książek w abonamencie (ebooków i audiobooków). Wśród nich znajdziesz tytuły najsłynniejszych światowych autorów, takich jak Stephen King, Harlan Coben, Dan Brown, E L James, Jo Nesbø, Danielle Steel, Nora Roberts, a także bestsellerowych rodzimych twórców (są wśród nich m.in. Zygmunt Miłoszewski, Katarzyna Bonda, Katarzyna Grochola, Remigiusz Mróz, Jerzy Pilch).

UWAGA: Aplikacja wymaga następujących uprawnień:
– dostępu do zdjęć, multimediów i plików na Twoim urządzeniu w celu przechowywania plików z książkami
– nawiązywania połączeń i zarządzania nimi – oznacza to wyłącznie identyfikację operatora komórkowego w celu zaproponowania Ci dopasowanych promocji
– dostępu do informacji o ogólnej lokalizacji Twojego urządzenia, jedynie po to, byśmy mogli prezentować Ci ofertę z księgarni właściwej dla Twojego kraju (opcjonalnie)

Specjalną propozycję dostępu do ebooków przygotowaliśmy dla abonentów sieci komórkowych Play, T-Mobile i Plus:

Uruchom usługę „Czytelnia w Play by Legimi” i opłać ją wraz z rachunkiem za telefon. Pierwszy miesiąc gratis! Później 19,99 zł co miesiąc. Więcej na www.czytelnia.play.pl. Masz możliwość czytania bez limitu na 4 urządzeniach w ramach jednego konta – również na wybranych modelach e-czytników.

Aby uruchomić usługę w T-Mobile pobierz aplikację lub wejdź na stronę www.legimi.pl/t-mobile i dowiedz się więcej. Możesz czytać z Legimi już od 7,90 zł miesięcznie!

Wspólnie z T-Mobile zapraszamy uczniów do bezpłatnego skorzystania z Legimi. Wystarczy zarejestrować się na www.legimi.pl/lektury-t-mobile i pobrać aplikację, by zyskać dostęp do lektur szkolnych zarówno w formie ebooków, jak i audiobooków.

W celu aktywacji abonamentu w Plus wejdź na stronę www.legimi.pl/plus lub pobierz aplikację. Możesz testować usługę przez 14 dni za darmo, a następnie czytać bez limitu za 30,75 zł miesięcznie.

A jeśli nie masz abonamentu w Play, nie jesteś w T-Mobile lub Plus… Wypróbuj przez 7 dni za darmo dostęp do tysięcy tytułów najlepszych polskich wydawców! Jeśli Ci się spodoba, czytaj do woli nowości, bestsellery i… cokolwiek wybierzesz już od 6,99 zł miesięcznie nawet na 4 urządzeniach (smartfonie, tablecie, komputerze i e-czytniku). Zamawiając subskrypcję ebooki+audiobooki bez limitu, masz do dyspozycji książki zarówno w wersji tekstowej, jak i dźwiękowej. W dowolnej chwili możesz przełączać formaty, by nigdy nie odrywać się od lektury.

Specjalnie dla posiadaczy urządzeń Samsung mamy w prezencie 3 miesiące dostępu do abonamentu bez limitu+. A jeśli masz Samsung Galaxy S7, S8, S7 edge lub S8 edge, możesz cieszyć się usługą ebooki+audiobooki bez limitu przez 6 miesięcy bez żadnych opłat!

To wszystko w wygodnej aplikacji Legimi, dzięki której:
* Sprawdzasz, ile naprawdę czytasz i słuchasz dzięki zaawansowanym statystykom
* Synchronizujesz bibliotekę książek na smartfonie, tablecie, komputerze i e-czytniku (aplikacja zapamięta ostatnio czytaną lub słuchaną stronę)
* Wybierasz krój i rozmiar czcionki
* Czytasz w trybie dziennym lub nocnym (przy słabym świetle)
* Błyskawicznie zmieniasz orientację z pionowej na poziomą
* Masz stały i wygodny dostęp do tysięcy ebooków i audiobooków z księgarni Legimi

Dobierz pakiet w zależności od tego, jak dużo czytasz lub słuchasz i zamów dostęp bezpośrednio w aplikacji lub na stronie księgarni Legimi (www.legimi.pl). Miłej lektury!
if there is any problem please let us know. Write your problem in comment box below.

Editors Notes:

Byłem mega pozytywnie nastawiony do idei wypożyczalnia e-bookow przez Waszą stronę. Do momentu użycia aplikacji. Mimo posiadania bardzo dobrego telefonu aplikacja działa jak g*wno i jest całkowicie do bani. Mimo pierwszego zachwytu możliwościami jaki daje korzystanie z Waszej usługi aplikacja skutecznie zniechęciła mnie do skorzystania z Waszych usług i z czystym sumieniem wypróbuję ofertę konkurencji.

Download Legimi - ebooki bez limitów APK File

  • Price: Free
  • Downloads: 66
  • Requires: Android 4.0.3 and up
  • File Name: Legimi - ebooki bez limitów.apk
  • Updated: February 15, 2018
  • Click Download Pages
  • File Size: 48.2 MB

DISCLAIMER: Legimi - ebooki bez limitów is the property and trademark from , all rights reserved by Click on the above link to proceed to the apk file download page or app buy page.

What's New in Legimi - ebooki bez limitów

  • Zdarza Ci się zasnąć podczas słuchania? Ustaw tryb uśpienia i bądź zawsze na bieżąco z narracją audiobooka.

History Versions Legimi - ebooki bez limitów