Türkiye Takvimi APK

Lifestyle by

Downloads: 4 Updated: February 11, 2017

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars

Türkiye Takvimi Description


Türkiye Takvimi V 1.6 for Android 2.3.4+ Bir senelik takvim bilgilerine ulaşılabilinir. Ayrıca seçilen şehrin bütün namaz vakitleri de görülebilir. Bu uygulama içinde, 2 adet Widget vardır. Biri sadece vakitleri, diğeri ise bütün takvim bilgilerini gösterir.

Bu yeni sürüm ile birlikte Kıble Pusulası da gelmektedir. Pusulanın ortasında sarı ok ve devamındaki yine sarı renkli kılavuz çizgisi bulunmaktadır. Ok’un ortasındaki açı, Kıbleye dönmeniz için gereken açıdır. –(Negatif) değerler sola, +(Pozitif) değerler sağa dönmeniz gerektiğini belirtir. Bu sarı çizgi ile merkezden Kabe resmine uzanan yeşil çizgi üst üste gelecek şekilde dönerseniz Kıbleyi bulmuş olursunuz. “Detayları Göster” butonu ile gelişmiş görünüme geçip daha fazla bilginin ekranda görünmesini sağlayabilirsiniz. Kıble Pusulası hem GPS hem de NETWORK ağları ile çalışabilmekte ve hangi sağlayıcı daha sağlıklı çalışıyor ise otomatikman o sağlayıcıya geçip hesaplamaları hızlıca yapmaktadır. Hesaplamalara konumunuza göre hesaplanan manyetik sapmada dâhildir. Yani hem Kıble istikâmetini ve hem de hakîkî yani coğrafî yönleri göstermektedir.

Uygulama kurulduktan sonra, menüden Şehir Seç / Veritabanı İndir kısmından arzu edilen şehir seçilip, veritabanı güncellemesi yapılır. Bir sonraki namaz vaktine, kullanıcının ayarlayabileceği müddetin evvelinden alarm verme ve namaz müddetince telefonu otomatik olarak sessize alma gibi özellikler ayarlanabilir.

Takvim bilgilerini internet ile paylaşma özelliği mevcûddur. Bunun için, uygulama içerisindeki yazı üzerine basılı tutarak, widget üzerinde ise yazıya tıklanarak paylaşım yapılabilir.

Mühim Tenbîh: Namaz vakitlerinin hepsi doğru olup, farklı olan vakitlerle alâkalı ma'lûmat aşağıdaki linkde mevcûddur.
https://www.apkbot.com

Editors Notes:

Very fun game, I'm addicted to this game, it is very interesting, it is worth the download.

Download Türkiye Takvimi APK File

  • Price: Free
  • Downloads: 4
  • Requires: Android 2.3.4 and up
  • File Name: Türkiye Takvimi.apk
  • Updated: February 11, 2017
  • Click Download Pages
  • File Size: 2.1 MB

DISCLAIMER: Türkiye Takvimi is the property and trademark from , all rights reserved by Click on the above link to proceed to the apk file download page or app buy page.

What's New in Türkiye Takvimi

  • bug fixes

History Versions Türkiye Takvimi